Deutsche Bank планує вивести 300 млрд євро з Великобританії до Франкфурту після Brexit

Deutsche Bank планує вивести 300 млрд євро з Великобританії до Франкфурту після Brexit

Переміщення активів розпочнеться у вересні 2018 року

Deutsche Bank може вивести близько 300 млрд євро ($350 млрд) з Великобританії до Франкфурту, оскільки після рішення країни покинути Євросоюз, клієнти та активи почали поступово мігрувати до континенту. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Проект, який отримав назву Bowline, передбачає переміщення активів до Німеччини до березня 2019 року.  300 млрд євро складає близько п’ятої частини балансу Deutsche Bank,який минулого року нарахував активів на суму у 1,59 трлн євро.

Прес-секретар Deutsche Bank відмовилась коментувати ситуацію. Генеральний директор банку Джон Крайєн розповів співробітникам нещодавно, що готується до «жорсткого» Brexit і,що більшість угод,які банк здійснює в Лондоні можуть «переїхати» до Франкфурту,втім не розкрив деталей плану.

Як повідомляє видання,проект Bowline передбачає,що переміщення розпочнеться у вересні 2018. Інформувати клієнтів банк розпочне у вересні 2017 року. 

Нагадаємо,19 червня 2017 року офіційно розпочався процес виходу Великобританії зі складу Євросоюзу.

Євросоюз не готовий легко відпустити країну і, задля початку будь-яких перемовин, вимагає виплатити заборгованість перед блоком. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло