Канада виділила $13 млн на підтримку зони вільної торгівлі з Україною

Канада виділила $13 млн на підтримку зони вільної торгівлі з Україною

Угода про ЗВТ має скасувати 98% мита на торгівлю між країнами

Канада виділила $13 млн на підтримку зони вільної торгівлі з Україною
Фото Shutterstock

Канада виділила $13 млн на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою. Про це повідомив тимчасовий повірений у справах, директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос, передає “Інтерфакс-Україна”.

«Канада не лише усуває оподаткування для більшості українських товарів, але ми також вклали $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю, ми також будемо зосереджуватися на різних секторах: IT, агропромисловому секторі, індустрії моди тощо», – розповів Моркос.

Як повідомлялося, угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою з 1 серпня скасовує 98% тарифів на експортовані до Канади українські товари. Для канадських товарів одразу буде скасовано 72% тарифів, а протягом 7-ми років безмитний експорт зросте до 98%.

Крім того, взаємно відкриваються ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

«Я думаю, що ця угода надасть великі можливості для обох країн. Вона створює важливий трикутник ринкового розвитку і дозволить залучити інші ринки до відносин України і Канади – ринки Європи і Північної Америки» – зазначив Керім Моркос.

Нагадаємо, 19 травня Сенат Канади – верхняя палата канадського парламенту – проголосував за ратифікацію зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.
Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди на початку квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло