Vodafone подав позов на стягнення з Укртелекому 3,6 млн грн

Vodafone подав позов на стягнення з Укртелекому 3,6 млн грн

Схожий конфлікт існує і між Укртелекомом та lifecell

Vodafone подав позов на стягнення з Укртелекому 3,6 млн грн
Фото Shutterstock

Мобільний оператор Vodafone подав до суду на Укртелеком Ріната Ахметова про стягнення 3,57 млн грн через зниження ним ставки зворотного інтерконекту. Господарський суд Києва призначив розгляд справи на 10 серпня.

Про це повідомляє LIGA.

Як пояснив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов, це суперечка з питання внутрішнього інтерконекту ліній 0-800. За словами Шуранова, схожа суперечка є у компанії і з мобільним оператором lifecell.

«Ми вважаємо, що ставка зворотного інтерконекту має збігатися зі ставкою інтерконекту, що встановлюється регулятором. У подібних випадках в минулому році регулятор ухвалював рішення про зниження ставки відповідно до загальної тенденції. Суд прийняв рішення про зниження ставки зворотного інтерконекту. Спираючись на це рішення, ми почали нараховувати зворотний інтерконект по зменшеній (до 23 коп) ставці, що викликало розбіжність в сумі оплати. Даний позов пов'язаний з первісним позовом за розмірами ставок, і ми сподіваємося, що буде розглядатися судом з врахуванням попереднього рішення у справі за ставками», – сказав він.

Шуранов підкреслив, що з Київстаром у Укртелекому досягнуто згоди про поетапне зниження ставки зворотного інтерконекту.

«Укртелеком» є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в країні, просуває мобільний зв'язок у стандарті 3G. Кінцевим власником «Укртелекому» є група «СКМ» Ріната Ахметова.

«Vodafone Ukraine» на 100% належить Prelludium B.V. (Нідерланди) і є частиною міжнародної групи «МТС».
Головним акціонером (48,9%) «МТС» є російська «АФК Система», основний власник якої – Володимир Євтушенков.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті