Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу

Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу

Також соціальна норма збільшується для непрацездатних

Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу
Фото Shutterstock

В оновленій урядовій програмі надання субсидій можна оформити державну допомогу і на дачу. Оформити таку субсидію можна так само, як і на квартиру чи будинок.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

“Для цього треба подати у місцеве управління соціального захисту населення заяву і декларацію про доходи”, – йдеться у повідомленні.

Субсидія на дачу фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

Відповідно до оновленої програми надання субсидій збільшується також і соціальна норма для непрацездатних. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м. до 75 кв. м.

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло