Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу

Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу

Також соціальна норма збільшується для непрацездатних

Тепер українці можуть оформляти субсидію на дачу
Фото Shutterstock

В оновленій урядовій програмі надання субсидій можна оформити державну допомогу і на дачу. Оформити таку субсидію можна так само, як і на квартиру чи будинок.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

“Для цього треба подати у місцеве управління соціального захисту населення заяву і декларацію про доходи”, – йдеться у повідомленні.

Субсидія на дачу фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

Відповідно до оновленої програми надання субсидій збільшується також і соціальна норма для непрацездатних. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м. до 75 кв. м.

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті