Термінали F і B окупають себе за рахунок зйомок передач і серіалів – Бориспіль

Термінали F і B окупають себе за рахунок зйомок передач і серіалів – Бориспіль

В аеропорту розповіли, як завантажують заморожені термінали

Термінали F і B окупають себе за рахунок зйомок передач і серіалів – Бориспіль
Фото: kbp.kiev.ua

В аеропорту «Бориспіль» спростували твердження щодо того, що утримувати закриті термінали F і B збитково для підприємства.

«Коли термінали закриті, їх утримання обходиться аеропорту в 200-300 тис грн на місяць. Ці витрати зараз повністю окупаються, оскільки ми надаємо площі терміналу F для проведення різних заходів», – розповів Mind заступник генерального директора з інженерно-технічного забезпечення та розвитку аеропорту «Бориспіль» Олег Струк.

Так, в аеропорту розповіли, що в терміналі F проходять зйомки серіалу «Слуга народу», випусків програми «Битва екстрасенсів» та інших, а також різні конференції, презентації та інші заходи. Також термінал використовується під хасидские програми. «Що стосується терміналу B, він частково використовується під офіси. Але він вже потребує капітального ремонту», – розповів Струк.

У той же час розконсервування цих площ, за його словами, підвищить витрати на їх утримання до 20 млн грн на місяць.

«Зараз в терміналі не підтримується необхідний мікроклімат, не проводиться в достатньому обсязі прибирання, обмежене освітлення, кондиціонування, взимку опалення . Як тільки ми його запускаємо – співробітників потрібно набрати близько 200 осіб. Витрати на енергоносії, покупка доглядового обладнання і систем обробки багажу. На експлуатацію це дуже серйозні гроші», – каже Струк.

За його словами, вийти на окупність в разі розконсервації цього терміналу він зможе за умови, якщо Ryanair або інша авіакомпанія буде виконувати з нього не менше 20 рейсів на день.

Нагадаємо, раніше Mind писав, що нова команда Міжнародного аеропорту Бориспіль розпочинає низку інфраструктурних проектів і збирається завершити ті, що виявилися не в силах попередникам. Один з них – проект будівництва багаторівневого паркінгу біля терміналу D, що перетворився на багаторічну епопею. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло