Іспанська ліга заблокувала виплату «ПСЖ» 222 млн євро відступних за Неймара

Іспанська ліга заблокувала виплату «ПСЖ» 222 млн євро відступних за Неймара

Ла Ліга посилається на порушення правил фінансового фейр плей

Іспанська ліга заблокувала виплату «ПСЖ» 222 млн євро відступних за Неймара
Неймар
Фото Shutterstock

Футболіст Неймар, як стало відомо напередодні, повідомив керівництво ФК «Барселона», що покидає клуб.

Бразильський футболіст має намір перейти в «Парі Сен-Жермен», і навіть 3 серпня вирушив у Португалію, щоб там пройти необхідний медичний огляд (місце було вибрано, щоб не привертати увагу преси). «ПСЖ» вирішив виплатити за Неймара 222 млн євро відступних.

Представники «ПСЖ» разом із Неймаром прибули до офісу Ла Ліги (іспанської ліги), щоб завершити перехід і заплатити €222 млн відступних, прописаних у контракті гравця, але організація не прийняла платіж.

Про це повідомляє Fotball.ua з посиланням на іспанське інформагентство AS, яке цитує генерального директора ліги Хав'єра Тебаса.

Президент Ла Ліги Хав'єр Тебас вважає, що ПСЖ користується «фінансовим допінгом» від Катару і становить загрозу для всього європейського футболу (ПСЖ належить катарскому шейху – ред.).

Ла Ліга вирішила не приймати цей платіж, тому що, на думку керівництва органзізації, ПСЖ не може здійснити цей трансфер без порушення правил фінансового фейр плей.

Тим часом у пресі основною з причин, чому Ла Ліга блокує перехід Неймара, називають небажання керівництва віддавати одного з найкращих гравців: трансфер однієї з головних зірок в інший чемпіонат – удар по всій іспанській лізі, по її престижу, репутації, а значить,і по фінансовому благополуччю.

І хоча Тебас заблокував переведення в «ПСЖ», реальних важелів, щоб перешкодити трансферу, у нього немає, зазначає видання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті