«Досі бігаєте з палками»: акаунт України в Twitter продовжує тролити Росію

«Досі бігаєте з палками»: акаунт України в Twitter продовжує тролити Росію

Користувачі спостерігають з цікавістю за боротьбою двох країн у соцмережі

«Досі бігаєте з палками»: акаунт України в Twitter продовжує тролити Росію
Фото Viacom

Акаунт Росії на своїй сторінці в Twitter запостив відео російських народних хороводів та боротьби на мечах і палках, стилізоване під історичне. Таким чином «Росія» висловила своє ставлення до введеного Сполученими Штатами нового пакету антиросійських санкцій.

«Хто до нас із санкціями прийде – той від санкцій і загине», – такими грізними словами вирішили вони налякати США, перефразувавши відомий вислів Олександра Невського.

«Ми присвячуємо це відео тим, хто намагається заподіяти нам шкоду новими санкціями», – додала «Росія».

Офіційний акаунт України прокоментував відео:

«Якби ви поважали міжнародні закони, то могли б уникнути санкцій і вже зараз посилали б дослідницькі місії на Марс, а не бігали з палками», – зазначили кмітливі адміністратори.

Серед коментаторів традиційно розгорілася жорстка боротьба між захисниками України і захисниками Росії.

Слід зазначити, що в Twitter-боротьбі «Україна» поки що перемагає – в неї в 5 разів більше «лайків».

Як повідомлялося, авторський колектив профілю України у Twitter невідомий. Як стверджує DW, українські ЗМІ з посиланням на власні джерела писали, що проект курирує Адміністрація президента України.

Нагадаємо, раніше переписка України з Росією в Twitter привернула увагу світових ЗМІ. Суперечка розгорілася навколо української княжни Анни Ярославни, яку президент Путін при зустрічі з французьким президентом Еммануелем Макроном назвав російською. На «міжнародну Twitter-дипломатію» з використанням гіфок із «Сімпсонів» та «Шерлока» звернули увагу The Independent,  CNN та інші західні видання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло