Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Не летіть у Барселону: в аеропортах довгі черги через страйк співробітників

Не летіть у Барселону: в аеропортах довгі черги через страйк співробітників

Працівники зупиняють перевірку пасажирів на 1-годинні періоди, вимагаючи покращення умов праці

Не летіть у Барселону: в аеропортах довгі черги через страйк співробітників
Черги в аеропорту Barcelona El Prat
Twitter gomila‏ @GomilaL

Туристи зіткнулися із затримками і довгими чергами в аеропорту Ель-Прат у Барселоні в п'ятницю. Це повʼязано з першим днем офіційного страйку співробітників служби безпеки аеропорту, який може продовжитися в найближчі тижні. Про це повідомляє Reuters.

Барселона Ель-Прат, другий найбільший і найпожвавленіший аеропорт в Іспанії після Мадрид-Барахас, – саме через нього йде основний потік туристів до курортних районів уздовж північно-східного узбережжя.

За словами мандрівників, щоб пройти паспорт-контроль, доводилося стояти в черзі більше години в деяких частинах аеропорту.

Співробітники служби безпеки аеропорту провели в п’ятницю серію зупинок тривалістю 1 годину, щоб вимагати покращення умов праці і збільшення кількості співробітників.

Вони оголосили, що проведуть аналогічні зупинки 6, 7, 11 і 13 серпня і погрожували повним страйком 14 серпня, якщо угоди не буде досягнуто.

Оператор аеропортів Aena, більшою часткою якого володіє іспанська держава, вже сказав, що може оштрафувати аеропорт за те, що він не дотримується умов обслуговування клієнтів. Наприкінці липня в аеропорту Барселони теж спостерігалися довгі черги і затримки проходження паспорт-контролю – то був «неофіційний страйк» співробітників.

За даними Асоціації іспанських авіаційних компаній, близько 1000 мандрівників пропустили польоти в аеропорту Ель-Прат з кінця липня через неофіційний страйк співробітників служби безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті