Американський виробник марихуани купив у Каліфорнії ціле місто

Американський виробник марихуани купив у Каліфорнії ціле місто

Воно буде розбудовуватися і розвиватися, щоб стати живою рекламою легального бізнесу марихуани

Американський виробник марихуани купив у Каліфорнії ціле місто
Фото pixabay.com

Американський виробник марихуани American Green купив місто в американському штаті Каліфорнія для створення туристичної індустрії в цій сфері. Про це повідомляє Bloomberg.

Місто знаходиться за годину їзди від Лас-Вегаса, там проживає всього 20 осіб. Підприємство купило місто за $5 млн і за півтора року планує інвестувати в нього ще $2,5 млн.

У вартість покупки входять 120 акрів землі (4,8 тисячі соток), магазин, готель, школа і мінеральні ванни. Там American Green  планує побудувати нові будівлі, а енергію отримувати з відновлювальних джерел. Таке місто в майбутньому стане заохоченням і прикладом для інших, вважає виробник легальної марихуани.

Проект має на меті зробити марихуану більш привабливою для ширшої аудиторії. Це включає в себе вихід за рамки стереотипного уявлення про наркоманію і виготовлення продуктів із більш м'якими дозами. American Green також хоче розширити продажі, поставивши торгові автомати з біометричними сканерами, яку перевірятимуть, чи клієнти повнолітні.

Промисловість потребує цього більш широке визнання, щоб стимулювати його ріст. Cowen&Co., постачальник інвестиційних та банківських послуг, налаштований оптимістично, і вважає, що проект буде успішним. За його прогнозами, обороти бізнесу з продажу легальної марихуани зростуть до $50 млрд до 2026 року з $6 млрд у 2016 році.

«Ми не хотіли пропустити момент, коли цей вид нішевого туризму випередить інші», – розповів менеджер проекту Стівен Шерін, маючи на увазі винний туризм.

Нагадаємо, марихуану в Каліфорнії легалізували в 2016 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті