Автоматична система відшкодування ПДВ виплатила бізнесу понад 41 млрд грн

Автоматична система відшкодування ПДВ виплатила бізнесу понад 41 млрд грн

За 4 місяці роботи в реєстр надійшло 13,8 тис. заяв

Автоматична система відшкодування ПДВ виплатила бізнесу понад 41 млрд грн
Фото УНIАН

Державна казначейська служба України за 4 місяці роботи реєстру автоматичного відшкодування ПДВ виплатила бізнесу 41,3 млрд грн, повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

«З 1 квітня 2017 успішно працює система автоматичного відшкодування ПДВ. Бізнес має можливість планувати свої витрати і процеси і розраховувати на регулярне відшкодування сплаченого ПДВ. За час функціонування нового порядку відшкодування ПДВ органами казначейства відшкодовано майже 41,3 млрд грн», – зазначено в повідомленні.

За даними Мінфіну, з початку роботи в реєстр надійшло 13 860 заяв на відшкодування загальною сумою в 50,2 млрд грн.

Раніше ПДВ відшкодовували в останні п’ять днів місяця. За новою системою це відбувається будь-якого дня, щоб бізнес міг краще планувати свою діяльність і мати додаткові оборотні кошти, починаючи з 10-х чисел кожного місяця.

«Ми не просто повинні відкрити цей реєстр, але маємо зробити так, щоб черговість відшкодування ПДВ суб'єктам господарювання була абсолютно прозорою. Раніше подав на відшкодування, раніше й отримав. Кожне втручання у реєстр та електронну програму – кримінальний злочин», – пояснював Президент України Петро Порошенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло