Столична влада обирає заміну для «Київенерго»

Столична влада обирає заміну для «Київенерго»

Виявили цікавість компанії з Франції, Нідерландів та Польщі

Столична влада обирає заміну для 	«Київенерго»
Фото УНІАН

Столична влада веде переговори з іноземними компаніями про передачу в концесію теплового господарства міста, заявив мер Києва Віталій Кличко.

В столиці вже створено КП «Київтеплоенерго», яке зможе при необхідності ефективно управляти тепловим господарством.

Мер нагадав, що договір про концесію з «Київенерго» Ріната Ахметова закінчується 31 грудня цього року. І, щоб уникнути критичних аварійних ситуацій серед опалювального сезону, столична влада вирішила продовжити його термін до закінчення опалювального сезону – до квітня 2018 року.

«Стан теплового господарства, теплові мережі, ряд питань нарахування за послуги, а також якість послуг, які отримують кияни, тільки підтверджують необхідність змін. Зараз працює комісія, яка займається поверненням майна, яке повинно відійти громаді в належному стані. Тобто зараз робота в цьому напрямку ведеться і ми готуємося до закінчення концесії», – повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що тривають переговори з іноземними компаніями-інвесторами, які можуть взяти в управління теплове господарство столиці. Зокрема, інтерес проявили компанії з Франції, Нідерландів і Польщі.

«Київенерго» входить до складу найбільшого в Україні приватного енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.

Як вже повідомляв Mind, борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед «Київенерго» станом на 1 липня 2017 року склав понад 1,1 млрд грн. У червні він збільшився на 91 млн грн.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед «Київенерго» є споживачі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів. Їхня заборгованість на 1 липня 2017 року становила 54,1 млн грн, 44,2 млн грн і 43,2 млн грн відповідно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло