Тіллерсон: вирішити проблеми з Росією можна і без розірвання зв’язків

Тіллерсон: вирішити проблеми з Росією можна і без розірвання зв’язків

Зустріч Тіллерсона та Лаврова охопила широкий спектр питань

Тіллерсон: вирішити проблеми з Росією можна і без розірвання зв’язків
фото Shutterstock

Держсекретар США Рекс Тіллерсон в понеділок заявив в понеділок, що Сполучені Штати мають бажання співпрацювати з Росією та що, розірвання зв’язків через непорозуміння було нерозумним. Про це повідомляє Reuters.

Під час обговорення зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим, яка відбулась напередодні, Тіллерсон заявив, що Росія вказала на свою «готовність» до переговорів та пошуку шляхів вирішення «української проблеми».  

Він також повідомив, що розглядає відносини між США та Росією прагматично та вважає, що проблеми можуть бути вирішені.

Reuters повідомляє, що Лавров після зустрічі повідомив, що першим про що запитав Тіллерсон стала відповідь Росії на нові американські санкції.

«В першу чергу його цікавили…деталі нашого рішення, які ми неохоче прийняли у відповідь на закон про антиросійські санкції», – сказав Лавров.

«Ми пояснили», – сказав Лавров, маючи на увазі висилання з країни 755 представників американської дипмісії.

Лавров описав переговори як тривалі та такі, що охопили широкий ряд тем, від ядерної проблеми на Корейському півострові до планів координації між Росією тат США для протистояння нападам.

Нагадаємо, 2 серпня президент США підписав нові санкції проти Росії.

Після підтримання Сенатом та Палатою представників США законопроекту щодо введення нових санкцій проти Росії, російська сторона зобов’язала 755 американських дипломатів покинути територію країни до 1 вересня.

Дізнатись яким чином антиросійські санкції вплинуть на інші країни можна у матеріалі Mind «Американська відповідь: по кому вдарять санкції проти РФ».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло