Кличко обіцяє знести ще 1200 МАФів у столиці

Кличко обіцяє знести ще 1200 МАФів у столиці

Наразі демонтовано 6000 нелегальних кіосків

У Києві протягом 2017 року комунальники прибрали понад тисячу незаконних МАФів, до кінця року планується демонтаж ще 1200.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає Інтерфакс.

«У цьому році силами комунальників ми прибрали понад тисячу незаконних МАФів в столиці, ще 1200 плануємо демонтувати до кінця року. І поступово функцію надання торгових площ для підприємців повинні взяти на себе сучасні торгові центри», – сказав Кличко.

Мер столиці підкреслив, що підприємці повинні легально орендувати приміщення і платити податки.

«Всі чудово знають, що для того, щоб легально займатися бізнесом, необхідно орендувати приміщення, платити за комунальні послуги, платити офіційну зарплату і платити податки в бюджет міста. Так відбувається в усьому світі. У нас же величезну кількість МАФів розташовано незаконно, нелегально підключаються до міських мереж, нічого не платять до бюджету. І наше завдання, як міської влади, зробити так, щоб нелегальних МАФів в Києві не було, а легальні надавали якісні послуги «, – зазначив Кличко.

Мер Києва нагадав, що у столиці в минулі роки працювали близько 20 000 МАФів. Наразі у Києві законно працюють близько 6000 МАФів.

Щодо закидів про нібито тиск міської влади на малий бізнес, Кличко зазначив, що місто всіляко підтримує підприємців, які повинні працювати виключно легально і законно і платити податки в бюджет столиці.

Нагадаємо, що Київ з 10 серпня переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити через паркомат, sms або придбати місячний талон на паркування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті