Повені у В’єтнамі завдали шкоди на $41 млн

Повені у В’єтнамі завдали шкоди на $41 млн

Стихійне лихо забрало життя 26 осіб, ще 15 вважаються зниклими безвісти

Повені у В’єтнамі завдали шкоди на $41 млн
фото з pixabay.com

Повені на півночі В’єтнаму забрали життя більше 26 осіб та зруйнували сотні будинків за минулий тиждень. Збитки були оцінені на більш ніж 940 млрд донгів ($41 млн). Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву в’єтнамського агентства по боротьбі із стихійними лихами в понеділок.

П’ятнадцять осіб все ще вважаються безвісти зниклими, шукати їх заважали пошкоджені від паводків дороги.

Стихійне лихо зруйнувало чотири провінції, знищило систему водопостачання та ферми, на яких вирощують рис та фрукти. Повідомляється, що близько 200 будинків було зруйновано, ще 400 зазнало ушкоджень.

«Ми займаємось відновленням доріг, водних систем та іншої інфраструктури, щоб люди могли переселятись», – йдеться  звіті Центрального комітету з попередження та ліквідації наслідків стихійних лих. 

Як повідомлялось, час від часу В’єтнам страждає від масштабних паводків. Минулого року у жовтні від повені загинуло 24 особи, ще 4 зникло безвісти. В результаті тропічного циклону, який приніс зливи, було евакуювано 30 000 людей.

В 2011 країну охопила найсильніша за 10 років повінь, тоді потонуло більше 100 людей. Кількість постраждалих від стихійного лиха оцінювали в один мільйон. Мусонні дощі призвели до катастрофічних повеней також  і у сусідніх з В’єтнамом країнах – Таїланді та Камбоджі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті