Огляд криптовалют: чому біткоін оновив максимум

Огляд криптовалют: чому біткоін оновив максимум

Поява Bitcoin Cash жодним чином не позначилися на ціні біткоіна

Огляд криптовалют: чому біткоін оновив максимум
Фото GettyImages

Минулий тиждень був довгоочікуваним для всіх: і для учасників ринку криптовалют, і для тих, хто за ним спостерігає. У вівторок, 1 серпня, з'явився форк «біткоін – Bitcoin Cash», що вже ввечері того ж дня почав торгуватися на біржі. Протягом першої доби торгів вартість нового криптоактиву на деяких біржах виросла в 7 разів від стартової. Зараз bitcoin cash майже повернувся до початкового рівня і торгується на рівні $260. Однак поява форка і таке його зростання в перший день жодним чином не позначилися на ціні біткоіна, яка до кінця тижня продовжувала малювати на графіку ще більше звуження волатильності.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 7 серпня 2017 року – 9:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2756 $3256 $3237 ¥363 440 ($3282) ₴80 000

Після того як на біржах Bitfinex і Bittrex дозволили введення і виведення нового активу, його ціна почала поступово падати, практично досягнувши позначки, від якої в понеділок почалися торги.

Ринок за тиждень не побачив жодної загрози у форку, тому на ринку біткоіна одразу виник попит, що виніс ціну на новий історичний максимум – вона сягнула позначки $3350.

Дивергенція на ринку невелика – на біткоін на різних біржах ціна в середньому відрізняється на $100– $200. Загальна капіталізація ринку одразу ж збільшилася до $114 млн.

На сьогодні існує два можливих сценарії:
- зараз на верхівці, де сталася зупинка руху, можливо, формується абсорбція всіх продажів у тому діапазоні. Після закінчення такого руху ціна піде вгору;
- в умовах триваючого відновлення мережі біткоін, у діапазоні близько $3240 формується так званий lack of demand – зона, в якій просто не вистачає попиту, щоб зрушити ціну вище; у такій ситуації ціна може опуститися до місця, звідки вона почала активно рости, у пошуках необхідного попиту.
Огляд криптовалют:
Також, нагадаємо, що в мережі все ще відбуваються перетворення з включенням поновлення Segregated Witness. Це може вплинути на ціну першої криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло