Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Росія запустила залізницю в обхід України

Росія запустила залізницю в обхід України

Рішення про початок будівництва було прийнято Медведєвим в 2015 році

Росія запустила залізницю в обхід України
Фото rzd.ru

Російська залізниця в Ростовській та Воронезькій області в обхід території України введена в експлуатацію, повідомляє “Інтерфакс”.

«Рух на ділянці Журавка – Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двоколійної електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України», – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, «інтенсифікація руху на гілці буде наростати, відповідні плани реалізуються міністерством транспорту, Російськими залізницями та іншими профільними структурами».

Рішення про будівництво залізничного обходу України для поїздів, що прямують з центральних районів Росії в південні регіони, було затверджено прем'єр-міністром Росії Дмитро Медведєв в 2015 році.

Міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ділянку Журавка – Міллерово забезпечить Росії незалежність від проходження кордону України.

Росія запустила залізницю в обхід України
Фото 1tv.ru

Нагадаємо, в травні Російська залізниця вивела з України 6000 своїх вагонів.

«Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україну, ті вагони, які там були, порожні, відправляються в Росію. Жодних проблем з цим не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України», – сказав генеральний директор “Федеральної вантажної компанії” (дочірнє підприємство «Російської залізниці») Олексій Тайчер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті