Іран готовий підписати контракти з інвесторами на $15 млрд

Іран готовий підписати контракти з інвесторами на $15 млрд

В країні планують розробляти нове нафтове родовище

Іран готовий підписати контракти з інвесторами на $15 млрд
фото Shutterstock

Тегеран розглядає можливість залучення значного обсягу іноземних інвестицій шляхом підписання кількох нафтових контрактів. Про це повідомляє OilNews із посиланням на Iran.ru  та офіційного представника National Iranian Oil Company Голямреза Манучехрі.

«Ми плануємо залучити до 15 квітня іноземні інвестиції в нові нафтогазові проекти в розмірі до $15 млрд», – сказав Манучехрі.

Наступні іранські заявки на нафту і газ будуть базуватися в рамках угоди, підписаної з французьким енергетичним гігантом Total минулого місяця щодо розвитку 11-ої фази «Південного Парса».

Манучехрі також додав, що National Iranian Oil Company близька до того, щоб забезпечити розвиток нафтового родовища Південний Азадеган.

Зараз Іран посилює видобуток нафти з моменту зняття санкцій, прагнучи досягти рівня, що був до санкцій, тобто до 4 млн барелів на добу до кінця року, з приблизно 3,8 млн барелів на добу в останні місяці.

Іран переконав організацію експортерів нафти ОПЕК виключити його з угоди, згідно з якою члени організації зобов'язані скоротити свою продукцію на 1,2 млн барелів на добу.

Як повідомлялося, ОПЕК побоюється різкого падіння цін на нафту після закінчення угоди щодо скорочення видобутку. Якщо всі країни одночасно почнуть нарощувати видобуток після завершення угоди, ціни можуть піти вниз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло