Компанія Бренсона випробовує космічний корабель для туристичних польотів

Компанія Бренсона випробовує космічний корабель для туристичних польотів

SpaceShipTwo літатиме на висоті 100 км над землею

Компанія Бренсона випробовує космічний корабель для туристичних польотів
www.virgingalactic.com

Туристичний космічний корабель SpaceShipTwo, який належить компанії Річарда Бренсона Virgin Galactic, завершив свій шостий пробний політ, передає видання Focus.ua з посиланням на space.com.

Весь цей час корабель просто піднімався за допомогою літака-носія VMS Eve і здійснював неспішний політ, у процесі якого тестувалися функції реактивного двигуна та інших систем.

Тепер почнуться повноцінні випробування. SpaceShipTwo буде запускати двигун після відділення від літака-носія і з його допомогою підніматися все вище. Всі попередні випробування конструктори назвали «пробним прогоном», що допомагає технічним фахівцям оцінити всі нюанси роботи суборбітального корабля.

Зазначимо, SpaceShipTwo – це приватний пілотований суборбітальний космічний корабель багаторазового використання. Він був створений компанією мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic для організації суборбітальних туристичних польотів – при яких корабель не зможе виходити на стійку низьку навколоземну орбіту, однак буде здійснювати польоти на висоті вище 100 кілометрів над рівнем моря.

Комерційна експлуатація космічного корабля SpaceShipTwo почнеться вже наступного року.

Нагадаємо, британська авіакомпанія Virgin Atlantic створить спільне підприємство з Air France-KLM і Delta Air Lines. Після об'єднання і створення трансатлантичного консорціуму мільярдер Річард Бренсон втратить контрольний пакет в Virgin Atlantic.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті