Апеляційний суд підтвердив банкрутство банку «Михайлівський»

Апеляційний суд підтвердив банкрутство банку «Михайлівський»

Правомірність виведення з ринку банку «Михайлівський» підтверджено апеляційним судом

Київський апеляційний адміністративний суд України підтвердив законність рішень Національного банку про виведення банку «Михайлівський» з ринку, повністю відмовивши акціонеру банку в позові.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Екосіпан», який є акціонером банку, заперечував в суді рішення регулятора про правомірність виведення банку «Михайлівський» з ринку.

Окружний адмінсуд Києва 15 травня задовольнив позов фірми частково і скасував рішення НБУ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про неплатоспроможність банку «Михайлівський», введення в нього тимчасової адміністрації та ліквідації.

При цьому суд відмовився зобов'язати НБУ відновити роботу банку «Михайлівський».

Нацбанк подав апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний адміністративний суд 7 серпня року задовольнив повністю.

Правління Нацбанку прийняло рішення про віднесення банку «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних 23 травня 2016 року. 12 липня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та його ліквідації.

З 20 травня банк провів велику кількість операцій з переказу вкладів фізичних осіб з фінансової компанії, пов'язаної з банком, на баланс банку. Це збільшило навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 1,6 млрд грн до 2,6 млрд грн.

Станом на 23 травня 2016 року 100% акцій банку належить ТОВ «Екосіпан», 92,5% якого належить Віктору Поліщуку, 3,9% – Ігорю Дорошенко і 3% – Віктору Єрасову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло