Adidas закриє 160 своїх магазинів в Росії до кінця року

Adidas закриє 160 своїх магазинів в Росії до кінця року

Керівництво компанії очікує подальшого скорочення ринку під впливом санкцій

Adidas закриє 160 своїх магазинів в Росії до кінця року
фото з pixabay.com

Один із світових лідерів виробництва спортивних товарів Adidas вже третій рік поспіль закриває свої торгові точки у Росії. До кінця поточного року компанія планує закриття 160 магазинів. Про це повідомляє РБК.

Про плани компанії розповів виконавчий директор Adidas Каспер Рорштед та фінансовий директор компанії Харм Ольмайєр під час телеконференції з інвесторами.

«Ми очікуємо, що російський ринок продовжить скорочуватись після чотирьох років санкцій та залежності від ціни на нафту», – заявив Рорштед. За його словами, компанія вже закрила більше 100 магазинів та планує закрити ще 50 до кінця року. Закривати торгові точки доводиться оскільки Росія залишається єдиним регіоном із виручкою, що падає.

Як повідомляється, вперше закривати магазини Adidas в Росії керівництво компанії розпочало ще у 2014 році, в 2015- компанія припинила роботу близько 200 магазинів. В 2016 році виникла необхідність закриття ще 60 магазинів.

Представник російського офісу компанії спортивних товарів Михайло Маштаков повідомив в травні 2017 року, що закриється 40 магазинів в Росії, 10% співробітників втратять роботу.

Зараз на Росію припадає 3% від загальних продажів компанії, таким чином результативність російського підрозділу компанію має незначний вплив на глобальні показники компанії.

За І півріччя 2017 року виручка компанії в Росії та СНД зросла на 10% до 341 млн євро, при чому без урахування валютних коливань вона скоротилась на 10%. Валовий прибуток компанії в Росії зріс на 22% до 220 млн євро.

Нагадаємо, прибутки Adidas зросли на 16% за ІІ квартал 2017 року до 347 млн євро у порівнянні з минулорічним показником у 301 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті