Франція допоможе Україні в будівництві сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні

Франція допоможе Україні в будівництві сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні

Проект реалізується спільними зусиллями «Укренерго» та французьких спеціалістів

Франція допоможе Україні в будівництві сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні
Фото УНIАН

Уряд Франції має намір виділити фінансову допомогу Україні для розробки проекту будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.  Про це повідомляє «Укренерго» на своїй сторінці в Facebook.

Спільне бачення проекту буде розроблено спеціалістами «Укренерго» та французькими фахівців до кінця цього року.

Також повідомляється, що «Укренерго» до жовтня розробить схему розвитку мережевої інфраструктури в зоні відчуження для забезпечення підключення майбутніх потужностей сонячної енергетики до 1200 МВт.

Як повідомляють в «Укренерго», реалізація цього проекту дозволить втричі збільшити загальний обсяг сонячної генерації в Україні.

«Ми в Укренерго продовжуємо послідовно реалізовувати наші ініціативи щодо розвитку генерації з відновлюваних джерел енергії та зробимо все від нас залежне, аби цей проект став технологічно можливим!” – зазначається в повідомленні «Укренерго».

Нагадаємо, 8 липня Французька енергетична компанія Engie SA звернулася до України з пропозицією побудувати сонячну електростанцію вартістю 1,25 млрд доларів в Чорнобильскій зоні відчуження.

«Досвід Франції у сфері ядерної енергетики є однією з причин, по якій ми б хотіли працювати з ними. Вони звернулися до нас після того, як ми оголосили про наш намір розвивати поновлювані джерела енергії в Чорнобилі», – повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло