Довіра до Трампа впала на найнижчий рівень з часу інавгурації

Довіра до Трампа впала на найнижчий рівень з часу інавгурації

Рекордний показник: 56% американців не довіряють своєму президенту

Довіра до Трампа впала на найнижчий рівень з часу інавгурації
фото Shutterstock

За шість місяців президентства Дональда Трампа загальний рейтинг схвалення американцями його дій стоїть сьогодні на найнижчій точці, згідно з опитуванням. Три чверті американців стверджують, що переважно не довіряють адміністрації Трампа.

Загалом, згідно з опитуванням, проведеним SSRS на замовлення CNN, лише 38% заявляють, що схвалюють роботу Трампа в якості президента, і 56% зазначають, що не схвалюють.

На цьому етапі тільки в одного президента рейтинг довіри був нижчим за 50% – у Білла Клінтона в 1993 році було 44% підтримки.

Стосовно Трампа майже половина респондентів у новому опитуванні кажуть, що вони категорично не схвалюють його роботу (47%),  і лише чверть опитаних кажуть, що вони дуже позитивно ставляться до дій Трампа (24%). Слід зазначити, що цей показник значно знизився після інаугурації, коли він складав 33%.

Стосовно особистих якостей Трампа 60% опитаних заявили, що він не чесний і не заслуговує на довіру, а 67% сказали, що він їм не подобається. 63% заявили, що він не той, ким вони пишаються на посаді президента, а 55% вважають, що він знизив престиж Білого дому.

Також ставилися питання про політичну діяльність: 62% не схвалюють ставлення Трампа до реформи медичного страхування, 55% не згодні з його підходом до імміграції, 61% не подобається позиція Трампа та його команди на міжнародній арені. Найбільш позитивні показники було отримано в сфері національної безпеки, де Трампа схвалюють 48% опитаних.

Нагадаємо, нещодавно The Washington Post оприлюднив стенограму телефонних розмов, у яких Трамп благав президента Мексики не зізнаватися, що той не буде платити за будівництво стіни. Також була зафіксована «неприємна» розмова з прем’єр-міністром Австралії Малколмом Тернбуллом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті