Новий президент “Укртрансгазу” — поляк Павло Станчак

Новий президент “Укртрансгазу” — поляк Павло Станчак

Станчак більше 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу

Новий президент “Укртрансгазу” — поляк Павло Станчак
Фото PTWP (Piotr Waniorek)

Наглядова рада “Нафтогазу України” одностайно погодила призначення Павла Юзефа Станчака (Pawel Stanczak) на пост президента ПАТ “Укртрансгаз”, повідомляє прес-служба “Нафтогаз Україна”.

«Нафтогаз, як власник 100% акцій Укртрансгазу, затвердить це рішення відповідно до вимог статутів обох компаній», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням “Нафтогазу”, Павло Станчак більше 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу.
До 2008 року працював на посаді технічного директора – члена правління незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Зараз Станчак працює технічним директором – членом правління PGNiG Technologie S.A. і відповідає за проектування і будівництво нових газопроводів.

Крім того, новий президент “Укртрансгазу” здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, а також отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

Новий президент “Укртрансгазу”  –  поляк Павло Станчак
Фото УНІАН

Нагадаємо, оператор газотранспортної системи “Укртрансгаз” планує завершити 2017 рік зі збитком в майже 3,8 млрд грн, що є прогресом, оскільки це майже на 38%, або на 2,4 млрд грн, менше порівняно з результатом 2016 року.

Фінплан «Укртрансгазу» на 2017 рік передбачає, що магістральними газопроводами буде транспортовано 74 млрд куб. м природного газу, а у підземні газові сховища його буде закачано 9,7 млрд кубометрів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті