Оренда державного майна відтепер відбувається на системі ProZorro.Продажі

Оренда державного майна відтепер відбувається на системі ProZorro.Продажі

На сайті вже з’явився перший лот – оренда ресторану у конференц-холі «Зелена Буча»

Оренда державного майна відтепер відбувається на системі ProZorro.Продажі
Фото loda.gov.ua

Оренда державного майна відтепер буде відбуватися через систему ProZorro.Продажі, повідомляє Український кризовий медіа-центр.
Здавати в оренду свої приміщення можуть місцеві органи виконавчої влади, комунальні підприємства та організації з державною часткою більше 50%.

На сайті ProZorro.Продажі вже з’явився перший лот – оренда ресторану у конференц-холі «Зелена Буча». Його виставив перший партнер проекту ProZorro.Продажі – ПАТ «Укрпошта». До звершення експозиції лоту залишилось 13 днів.

«Якщо ті кошти, які зараз ідуть на дрібну корупцію, будуть іти на розвиток державних компаній, у бюджет міст або країни, ми як платники податків виграємо» – зазначив Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Проект є пілотним і поки що розглядає переважно комерційну оренду.
«Але є також некомерційна оренда, є ситуації, коли місто хоче бачити у певному об’єкті дитячий садочок чи гурток. Зрозуміло, що не може іти мова, що вони будуть конкурувати на рівних з бутіками чи дорогими ресторанами», – зазначив Максим Нефьодов.

«Це прозоро, ефективно, дасть вам більше коштів, конкуренції і уваги ЗМІ. Також це все загалом згенерує довіру», – додав Олексій Соболев.

Оренда державного майна відтепер відбувається на системі ProZorro.Продажі
Максим Нефьодов, Олексій Соболев, Дмитро Сенніченко
Фото УНІАН

Щоб здати приміщення в оренду необхідно зайти на сайт ProZorro.Продажі, підписати Декларацію про приєднання до Меморандуму про пілотний проект, зареєструватись на Торговельному Майданчику, і додати лоти у систему. 
Для того, щоб орендувати той чи інший актив, потрібно зробити ставку на сайті, і потім прийти на аукціон, під час якого буде обрана найкраща цінова пропозиція.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло