Bloomberg: Американці вмирають молодшими і економлять своїм корпораціям мільярди

Bloomberg: Американці вмирають молодшими і економлять своїм корпораціям мільярди

Скорочення тривалості життя зменшує пенсійні зобов’язання компаній перед своїми працівниками

Bloomberg: Американці вмирають молодшими і економлять своїм корпораціям мільярди
Фото: pixabay.com

Постійне покращення очікуваної тривалості життя в США призупинилося, і все більше американців вмирають у молодшому віці. Але для компаній , що перебувають під тягарем пенсійних зобов’язань, цей тривожний період може мати серйозні переваги – їм не доведеться сплачувати своїм працівникам пенсії. Про це повідомляє Bloomberg.

У 2015 році американський рівень смертності вперше трохи збільшився з 1999 року. За останні два роки, принаймні 12 великих компаній США, від Verizon до General Motors, повідомили, що зростання смертності призвело до зниження їх загальних оцінок щодо сум, які вони матимуть сплатити в якості пенсій на $9,7 млрд.

Тенденції смертності – всього лиш невелика частина розрахунків компаній, коли вони оцінюють, що матимуть виплачувати пенсіонерам. Змінні суми, так як повернення активів, рівень заробітної платні і видатки на охорону здоров’я можуть викликати фінансові коливання в компаніях, які мають пенсійні зобов’язання. Той факт, що люди вмирають у більш молодому віці, не вирішить проблеми корпоративної Америки.

«Історично смертність щорічно знижувалась в річному обрахуванні, – повідомляє Р.Дейл Холл, управляючий директор дослідження в Спільноті актуаріїв, професійній асоціації, яка надає дані щодо смертності. – В США дійсно спостерігається скорочення тривалості життя».

Актуарії використовують два основних фактори для складення прогнозу смертності в майбутньому. Вони беруть за основу наявний на момент дослідження рівень смертності – відсоток людей, які вмирають у визначеному віці, а потім роблять прогнози щодо того, як цей відсоток може змінитись, з огляду на виникнення нових  видів лікування або змін кількості людей,що палять або страждають від ожиріння.

Смертність серед американців віком за 50 покращувалась в середньому на 1% кожного року з 1950 року. З 2000 по 2009 тенденція, здавалось, прискорилась до 1,5-2%. З 2010 по 2014 рік, показники смертності покращувались приблизно на 0,5% на рік.

В 1970 році 65-річний американець міг розраховувати прожити ще в середньому 15 років до 80-літнього ювілею. До 2010, 65-річний міг очікувати відсвяткувати 84-річчя.

Але з того часу, зростання уповільнилось. Оновлення даних 2016 року вказує на те, що пенсійні зобов’язання знизяться на 1,5-2%.

Немає однозначної відповіді, що вплинуло на зростання смертності. Повідомляється, що серед імовірних причин зазначаються самогубства, передозування наркотиків та алкоголь. В групу ризику потрапили жінки.

В той час як загальна смертність залежить від кількості смертей від народження до старості, виплати пенсій відображають те, як довго люди живуть після виходу на пенсію. Статистика стверджує, що ситуація погіршилась для цієї категорії вперше з 1999 року.

Зміни в очікуваній тривалості життя спостерігаються також і в Канаді та Великобританії. Повідомляється, що в Британії пенсійні вплати найближчим часом для компаній можуть скоротитись на 310 млрд фунтів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло