Яндекс та «Сбєрбанк» створюють спільне підприємство з електронної комерції

Яндекс та «Сбєрбанк» створюють спільне підприємство з електронної комерції

Найбільший банк Росії готовий інвестувати у проект 30 млрд рублів

Яндекс та «Сбєрбанк» створюють спільне підприємство з електронної комерції
Фото УНIАН

Найбільша пошукова система в Росії Яндекс повідомила в середу, що створить спільне підприємство з електронної комерції із «Сбєрбанком», найбільшим банком РФ, на платформі Yandex.Market. Про це повідомляє Reuters.

Для реалізації проекту «Сбєрбанк» і інвестуватиме 30 млрд рублів ($500,87 млн). Партнери оцінюють підприємство у 60 млрд рублів. Обидві сторони матимуть рівні долі у компанії, а 10% її акцій піде на формування програми для керівництва та співробітників Yandex.Market.

Максим Гришаков, генеральний директор Yandex.Market заявив, що партнерство із «Сбєрбанком» допоможе розробити платіжні рішення та дозволить впровадити нові функції, такі як споживче кредитування. На його думку, участь «Сбєрбанку» у створенні провідного гравця у сфері електронної торгівлі важливо як для розвитку цифрової екосистеми банку, так і для економіки країни в цілому.

Очікується, що угоду буде завершено до 2017 року.

Нагадаємо, в липні Яндекс підписав угоду з Uber. Компанії об’єднали зусилля з онлайн замовлення поїздок у Росії, Азербайджані, Вірменії, Білорусії, Грузії та Казахстані. 

А про те чому відбулась угода та що в підсумку отримають обидві компанії можна прочитати в матеріалі Mind «Об’єднання гігантів: чому злилися Uber і «Яндекс.Таксі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло