Mail.ru очікує близько $13 млн збитку від відходу з України

Mail.ru очікує близько $13 млн збитку від відходу з України

Голова ради директорів компанії підкреслив, що в інших сферах показники лишаються хорошими

Mail.ru очікує близько $13 млн збитку від відходу з України
Фото прес-центр Президента України

Mail.ru Group оцінює негативний ефект від переходу бізнесу з України в зв'язку з санкціями у 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.

Це випливає з заяви голови ради директорів і співзасновник групи Дмитро Гришина, передає  Інтерфакс.

«Блокування наших продуктів в Україні у другому кварталі справило несприятливий вплив на нашу виручку; ми оцінюємо ефект негативного впливу у 1,5% від загального розміру нашої виручки у 2017 році. Незважаючи на це, в інших сферах показники нашого бізнесу залишаються дуже хорошими», – йдеться в його заяві.

Нгадаємо, що президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Санкційним списком передбачено, зокрема, блокування доступу до популярних соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники». Крім цього, доступ заблоковано до сервісів «Яндекса».

Доступ до соцмереж заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери заблокували доступ і до самого сайту Mail.ru. Заблоковані також сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло