В Києві почне працювати IT школа за ізраїльською військовою методикою навчання

В Києві почне працювати IT школа за ізраїльською військовою методикою навчання

Вона має зменшити дефіцит молодих кваліфікованих IT-спеціалістів в Україні

В Києві почне працювати IT школа за ізраїльською військовою методикою навчання
Фото dan-it.com.ua

Специфіка ІТ-галузі вимагає нового підходу до навчання молодих спеціалістів. Досить нетрадиційну методику використовують в ізраїльській школі Dan.IT, яка вже з вересня цього року почне працювати і в Києві. Про неї співзасновник Еран Лассер розповів програмі “Перша шпальта”.

В ізраїльській школі програмістів навчають за військовими технологіями. Співзасновник Dan.IT Education розповідає, що у своєму начальному процесі вони використовують метод, який зробив з нього програміста під час проходження військової служби у ізраїльській армії.

“Унікальність цього методу полягає у тому, що туди відбирають 18-ти річних. Тих, хто проходить дуже суворі кваліфікаційні тести, відправляють до навчального табору. Там вони навчаються близько 8 місяців, 1500 годин підготовки, щодня з 8 ранку до 10 вечора. Після цього вони можуть приєднатися до IT-команди, не потрібно закінчувати ні університету ні коледжу.” – розповідає Еран Лассер, співзасновник навчального центру Dan.IT Education

В Україні почне працювати IT школа за ізраїльською військовою методикою навчання
Еран Лассер
Фото dan-it.com.ua

В Україні програма розрахована на 500 годин, що вдвічі більше інших навчальних курсів, повідомляють hi-tech.ua
Активну участь в навчальному процесі буде приймати Наглядова рада, до якої входять експерти та топ-менеджери з провідних ІТ-компаній. Члени Наглядової ради стежитимуть за формуванням і оновленням навчальної програми, виступати в ролі менторів та приймати фінальні проекти студентів.

Також засновники навчального центру обіцяють ретельний відбір студентів, у процесі якого перевага віддається здібностям, а не платоспроможності. Кандидати проходять глибинне тестування, що показує, чи є у них схильність до програмування. Тести були розроблені ізраїльською компанією Adam Milo на базі вступних іспитів в MAMRAM.

У навчанні використовується принцип flipped classroom – коли студенти вивчають теорію самостійно за допомогою відеоуроків, а весь аудиторний час присвячують практичним завданням.
Протягом всього курсу заняття проходять в командах по 4-5 студентів, які працюють над проектними завданнями, які пов'язані між собою і інтегровані в єдину навчальну програму.

В Україні почне працювати IT школа за ізраїльською військовою методикою навчання
Фото dan-it.com.ua

«Щоб успішно конкурувати в світі, українським ІТ-компаніям потрібні фахівці з високим рівнем підготовки. Щорічно в Україні велика кількість людей отримує ІТ-освіту, але їх кваліфікація найчастіше є недостатньою для роботодавців. Дефіцит висококваліфікованих кадрів уповільнює зростання галузі. Наші випускники будуть відразу ж готові до виконання реальних комерційних завдань, і ми очікуємо, що більше 70% з них працевлаштуються за фахом” – прокоментувала Світлана Швидун, CEO Dan.IT Education.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло