Авіакомпанія «Мотор Січ» розпочне регулярні рейси з Тернополя

Авіакомпанія «Мотор Січ» розпочне регулярні рейси з Тернополя

Також компанія хоче розмістити локації у Тернопільській області для виготовлення своєї продукції

Авіакомпанія «Мотор Січ» планує взяти участь у розвитку Тернопільського аеропорту, а також розпочати виконання регулярних рейсів сполученням Київ-Тернопіль і Київ-Тернопіль-Жешув (Польща).

Про це повідомляє Інтерфакс.

Окрім організації регулярних рейсів, «Мотор Січ» також хоче розміститися на базі Тернопільського аеропорту т. з. логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків і вертольотів.

Водночас «Мотор Січ» підтвердило готовність взяти участь у вирішенні проблеми зайнятості в регіоні й озвучило інтерес у розміщенні в Тернопільській області локацій з виготовлення своєї продукції: верстатів, авіадвигунів, вертольотів, товарів для медичної галузі та народного споживання, йдеться в повідомленні.

«Для нас важливо, щоб сучасний високотехнічний центр з обслуговування авіаційної техніки з'явився на Тернопільщині. Найближчим часом треба буде опрацювати всі можливі шляхи реалізації такого проекту», – зазначив нардеп Барна.

«Мотор Січ» – один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію до більш ніж 100 країн світу.

Авіакомпанія «Мотор Січ» є структурним підрозділом «Мотор Січ».

На сьогодні авіакомпанія оперує флотом із дев’яти літаків, здійснюючи регулярні пасажирські міжнародні та внутрішні рейси, пасажирські і вантажні чартерні рейси, а також спеціальні рейси, що забезпечують діяльність головного підприємства. Базовим аеропортом авіакомпанії є «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

Нагадаємо, що «Мотор Січ» у 2018 році планує почати випуск вертольотів в Запоріжжі. Про це повідомив нардеп – президент і генеральний конструктор компанії В'ячеслав Богуслаєв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті