По “теплим кредитам” Уряд відшкодував ще 43 млн грн цього тижня

По “теплим кредитам” Уряд відшкодував ще 43 млн грн цього тижня

Загалом учасники програми вже отримали 1,6 млрд грн державних відшкодувань

По “теплим кредитам” Уряд відшкодував ще 43 млн грн цього тижня
Фото Pixabay

Цього тижня Держенергоефективності відшкодовано 43,2 млн грн учасникам програми “теплі кредити”, які залучали кошти в Приватбанку, повідомляє Урядовий портал

42,6 млн грн отримали родини, які купували енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла. Ще 590 тис. грн виплачено домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли.

“Надання фінансової допомоги учасникам програми триває. Держава виконує зобов’язання. Крім того, нещодавно Уряд виділив додатково 400 млн грн на фінансування програми. Тож усі охочі матимуть можливість з розумом підготуватися до опалювального сезону, здійснивши енергоефективні заходи у своєму будинку та отримавши державну підтримку” – повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом з початку дії програми «теплих кредитів» її учасники отримали з держбюджету близько 1,6 млрд грн безповоротної державної фінансової допомоги на енергоефективні заходи.

Нагадаємо, «теплі кредити» – кредити, за яким частину тіла кредиту й частину відсотків компенсує держава в рамках програми енергозбереження.

Відшкодування становить 20% суми кредиту (але не більше 12 000 грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;
35% суми кредиту (але не більше 14 000 грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб;
40% суми кредиту (але не більше 14 000 грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то розмір відшкодування становитиме 35% як за напрямком придбання котлів, так і для інших енергоефективних заходів, але не більше 12 000 гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло