У Чорнобилі буде побудовано завод з переробки рідких радіоактивних відходів до кінця 2018 року
Вартість будівництва — майже 22 млн грн

ДСП «Чорнобильська АЕС» підписала контракт з ТОВ БК «Укрбудмонтаж» на будівництво заводу з переробки рідких радіоактивних відходів до кінця 2018 року. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на систему державних закупівель ProZorro.
Згідно з угодою, укладеною 7 серпня, підрядник зобов'язаний провести будівельні роботи на суму 11,2 млн грн, а також закупити обладнання на 10,7 млн грн. Роботу має бути завершено до грудня 2018 року.
У документі зазначено, що завод з переробки рідких радіоактивних відходів буде зведений за рахунок бюджетних грошей та особистих коштів підприємства.
За даними YouControl, власницею «Укрбудмонтаж» є Наталія Микитась – дружина народного депутата Максима Микитася.

Сховище відпрацьованого ядерного палива, Чорнобиль
Нагадаємо, 6 липня НАЕК «Енергоатом» отримав ліцензію Держатомрегулювання на будівництво та введення в експлуатацію Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобильскій зоні відчуження.
Майбутнє сховище – це територія у 18,2 га в Чорнобильській зоні, де буде встановлено 458 контейнерів для зберігання 16 530 відпрацьованих паливних збірок з Південно-Української, Рівненської та Хмельницької АЕС. Загальна вартість проекту 37,22 млрд грн, термін реалізації – 16,5 роки. Перші контейнери з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) планується доставити на майданчик уже на початку 2019 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].