Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання

Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання

Суд відхилив вимогу ді-джея відшкодувати йому $3 млн за звільнення з роботи

Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Американська співачка Тейлор Свіфт у п’ятницю отримала позитивне для себе рішення суду у розгляді справи про можливі сексуальні домагання з боку 56-річного ді-джея Девіда Мюллера, передає Reuters.

Інцидент трапився у 2013 році під час спільної з Мюллером фотозйомки на радіостанції KYGO-FM, де він працював ведучим. За словами співачки, нетверезий ді-джей схопив її за оголену частину тіла. Свіфт розповіла про поведінку Мюллера керівництву радіостанції, і його звільнили з роботи. Ді-джей подав до суду на співачку, вимагаючи $3 млн компенсації – у позовній заяві йдеться про те, що Свіфт чинила тиск на керівництво KYGO-FM, і що через звільнення він втратив високооплачувану роботу із зарплатнею $150 000 на рік.

Співачка подала зустрічний позов на Мюллера за домагання і образу. При цьому в якості компенсації вона вимагає символічний 1 долар, заявляючи, що не прагне наживи, а лише хоче довести, що вчинок ді-джея був ганебним і неприпустимим.

Сторони відмовилися залагодити суперечку в позасудовому порядку, слухання тривали цього тижня. В п’ятницю суд залишив у силі зустрічний позов Тейлор Свіфт. Разом з тим, суддя Вільям Мартінес прийшов до висновку, що Девід Мюллер не зміг надати суду докази, які свідчили б, що будь-які дії Свіфт сприяли його звільненню.

Як повідомляє видання, Свіфт зустріла рішення судді «сльозами радості, кинувшись обіймати своїх адвокатів та членів родини в залі суду». В той час як Мюллер «сидів самотній за столом позивача, понуро сьорбаючи воду зі склянки».

Остаточне рішення щодо цієї справи, як очікується, суд винесе наступного тижня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті