facebook.com
mind
Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання

Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання

Суд відхилив вимогу ді-джея відшкодувати йому $3 млн за звільнення з роботи

Співачка Тейлор Свіфт отримала позитивне рішення суду в справі про домагання
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Американська співачка Тейлор Свіфт у п’ятницю отримала позитивне для себе рішення суду у розгляді справи про можливі сексуальні домагання з боку 56-річного ді-джея Девіда Мюллера, передає Reuters.

Інцидент трапився у 2013 році під час спільної з Мюллером фотозйомки на радіостанції KYGO-FM, де він працював ведучим. За словами співачки, нетверезий ді-джей схопив її за оголену частину тіла. Свіфт розповіла про поведінку Мюллера керівництву радіостанції, і його звільнили з роботи. Ді-джей подав до суду на співачку, вимагаючи $3 млн компенсації – у позовній заяві йдеться про те, що Свіфт чинила тиск на керівництво KYGO-FM, і що через звільнення він втратив високооплачувану роботу із зарплатнею $150 000 на рік.

Співачка подала зустрічний позов на Мюллера за домагання і образу. При цьому в якості компенсації вона вимагає символічний 1 долар, заявляючи, що не прагне наживи, а лише хоче довести, що вчинок ді-джея був ганебним і неприпустимим.

Сторони відмовилися залагодити суперечку в позасудовому порядку, слухання тривали цього тижня. В п’ятницю суд залишив у силі зустрічний позов Тейлор Свіфт. Разом з тим, суддя Вільям Мартінес прийшов до висновку, що Девід Мюллер не зміг надати суду докази, які свідчили б, що будь-які дії Свіфт сприяли його звільненню.

Як повідомляє видання, Свіфт зустріла рішення судді «сльозами радості, кинувшись обіймати своїх адвокатів та членів родини в залі суду». В той час як Мюллер «сидів самотній за столом позивача, понуро сьорбаючи воду зі склянки».

Остаточне рішення щодо цієї справи, як очікується, суд винесе наступного тижня.