Меркель виступила проти введення квот на електромобілі в ЄС
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Меркель виступила проти введення квот на електромобілі в ЄС

На думку її суперника Мартіна Шульца, квоти могли б стимулювати розвиток галузі електромобілів

Меркель виступила проти введення квот на електромобілі в ЄС
фото Facebook Angela Merkel

Канцлер Німеччини Ангела Меркель в суботу відхилила пропозицію її суперників соціал-демократів ввести квоти на електромобілі в Європі. Вона стверджує, що реалізація таких цілей виявиться занадто складною, передає Reuters.

Лідер соціал-демократа Мартін Шульц, головний конкурент Меркель на національних парламентських виборах 24 вересня, в п'ятницю закликав ввести таку квоту – як в Німеччині, так і в усьому Євросоюзі, заявивши, що це буде стимулювати розвиток індустрії електромобілів.

«Я не думаю, що квота для E-автомобілів – для цієї технології – була добре продумана», – сказала Меркель на зустрічі з прихильниками її консервативного Християнсько-демократичного союзу (CDU) в Дортмунді.

«Тоді нам доведеться довго вести переговори в Європі. Що ми будемо робити, якщо квоти не буде дотримано? Невже бензинові автомобілі більше не купуватимуть?» – сказала вона.

Замість цього Меркель закликала до більш масштабної стратегії, яка б допомогла автомобільній промисловості перейти до виробництва електрокарів.

«Нам потрібно швидше впроваджувати нововведення, – сказала вона. – Там, де компанії не можуть впоратися самі, уряд повинен стояти за ними і підштовхувати».

Меркель і раніше не раз виступала проти «демонізації» дизельних двигунів.

Автомобільна промисловість є найбільшим експортером Німеччини і забезпечує близько 800 000 робочих місць. Але політики побоюються, що автовиробники Німеччини не інвестують достатньо в нові технології та інфраструктуру. Ці підозри виникли після скандалу з прихованим рівнем викидів Volkswagen у 2015 році.

Слід зазначити, що партія Меркель, за останніми опитуваннями лідирує поміж інших суперників. Консерватори обіцяють скоротити податки приблизно на 15 млрд євро ($17,72 млрд) щороку, а також збільшити витрати на інфраструктуру, оборону і безпеку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло