Колишній голова МЗС Британії: британці мають провести ще один референдум

Колишній голова МЗС Британії: британці мають провести ще один референдум

Вдруге вирішувати чи виходити країні із складу ЄС треба після узгодження усіх умов Brexit

Колишній голова МЗС Британії: британці мають провести ще один референдум
Фото з pixabay.com

Колишній міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд закликав виборців провести другий референдум щодо того, чи варто країні виходити зі складу ЄС. Про це повідомляє Reuters.

Мілібенд, який очолював МЗС Британії з 2007 по 2010 роки, назвав Brexit «безпрецедентним актом нанесення шкоди самим собі», а також підкреслив, що після визначення остаточних умов виходу країни з блоку має бути проведений ще один референдум.

Хоч Мілібенд вже і не працює в політиці, його голос, які раніше, має вагоме значення.

Його критика долучається до зростаючої кількості політичних діячів, які мають про-європейські погляди, а також вважають стратегію прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей економічно небезпечною.

Нагадаємо, з офіційного початку процесу «розлучення» між Великобританією та Євросоюзом, витрати споживачів стали зменшуватись протягом трьох місяців поспіль до кінця липня, що стало найдовшим періодом скорочення за останні чотири роки.

Як повідомлялось, перші раунди переговорів між ЄС та Британією не продемонстрували значного прогресу. Країна не має чіткої позиції щодо врегулювання фінансових та інших питань. Зокрема, особливо гостро постало питання щодо виплати Сполученим Королівством зобов’язань перед ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло