«Антонов» випустить щонайменше 70 літаків до 2022 року

«Антонов» випустить щонайменше 70 літаків до 2022 року

Серед них 20 літаків АН-178

«Антонов» випустить щонайменше 70 літаків до 2022 року
Антоноа АН-178
фото з wikipedia

ДП «Антонов», яке входить до державного концерну «Укроборонпром» з 2015 року, оголосило про чіткий маркетинговий план, згідно якого за найближчі 5 років буде випущено принаймні 70 літаків. Про це йдеться на сайті «Укроборонпрому».

Повідомляється, що маркетинговий план було створено на основі оцінок спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних компаній. Зазначається, що з огляду на світовий ринок середніх транспортних літаків, «Антонов» планує поставити 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії і Африки, а також Туреччині.

Нагадаємо, з моменту входження ДП «Антонов» до складу «Укроборонпрому» першочерговою метою стало імпортозаміщення російських складових у виробництві своєї техніки, з чим за рік, у 2016, підприємство успішно справилось та повність відмовилось від комплектуючих виробництва РФ. 

Нагадаємо, днями Кабінет міністрів України затвердив пільги для авіабудівних підприємств України, зокрема літакобудівну галузь звільнили від сплати ввізного мита  та податку на додану вартість товарів, які імпортують підприємства літакобудування.

Цифрові технології використовуються не лише при розробці останніх гаджетів, але і складають основу сучасного виробничого підприємства. Яким чином «Антонов» встає на ринок цифровізації та модернізації можна дізнатись із матеріалу Mind «Повітряна цифровізація: як ДП «Антонов» упроваджує нові технології».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті