Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
«Укравтодор» готується до тендеру на будівництво об'їзної дороги навколо Львова

«Укравтодор» готується до тендеру на будівництво об'їзної дороги навколо Львова

Протяжність нової траси складе 24 км і з'єднає міжнародну трасу

Державне агентство автомобільних доріг «Укравтодор» погодило технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об'їзної автомобільної дороги Львова і готово найближчим часом оголосити тендер на розробку проектної документації на будівництво дороги. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору».

Північна об'їзна дорога Львова з'єднає міжнародну трасу М-06 / Е-40 і національну Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею. Протяжність нової об'їзної дороги складе 24 км.

Планується, що дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожну сторону. На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною 191 м, 551 м і 332 м.

Крім того, для забезпечення міграції тварин будуть побудовані біопереходи у вигляді конструкції з металевих гофрованих елементів.

На перетині з дорогами міжнародного і національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв'язок.

На перетині міжнародної дороги М-09 Львів – Рава-Руська планується повна розв'язка. У місці перетину нової об'їзної дороги Львова з трасою М-06 Київ – Чоп і Н-17 Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв'язку.

Для руху з напряму Києва в сторону Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з'їзди. Для забезпечення можливості відпочинку водіїв і пасажирів будуть облаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного і вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

Згідно озвученим проекту, на ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів і біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани загальною довжиною 10 920 м. В рамках дворівневих і однорівневих транспортних розв'язок на початку і в кінці проектного ділянки передбачено висвітлення в темний час доби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті