Evraz має намір продати український завод Южкокс

Evraz має намір продати український завод Южкокс

У той же час Дніпровський металургійний завод компанія поки не збирається продавати

Російська вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія Evraz розглядає варіанти продажу українського заводу «Євраз Южкокс». Про це в ході телефонної конференції після оголошення фінансових результатів компанії за перше півріччя 2017 року заявив президент Evraz, Олександр Фролов.

За його словами, компанія вже має розуміння того, як це можна зробити, але поки не береться оцінити умови продажу і кількість витраченого на цей процес часу.

При цьому компанія не збирається продавати Дніпровський металургійний завод, діяльність якого оцінює як стабільну і ефективну. Керівництво бачить потенціал для створення додаткової вартості на цьому майданчику.

Нагадаємо, раныше Evraz заявила про значні втрати при продажу рудника у Кривому Розі «Євраз-Суха Балка» Олександру Ярославському. У повідомлені компанії зазначається, що з урахуванням курсових втрат при обміні валюти втрати склали $586 млн.

Evraz є одним з найбільших виробників сталі в світі і володіє активами в Росії, Україні, США, Канаді, Чехії, Італії, Казахстані та Південній Африці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло