ВВП Японії зростає рекордними темпами шостий квартал поспіль

ВВП Японії зростає рекордними темпами шостий квартал поспіль

За темпами зростання японська економіка перевершила американську

Японія спостерігає най триваліший період зростання економіки з 2006 року. ВВП країни за ІІ квартал 2017 року збільшився на 4% в річному вираженні, а темпи росту стали максимальними за період з 2015 року. Про це повідомляє Интерфакс.

Експерти очікували зростання на рівні 2,5%.

У порівнянні з минулим кварталом ВВП зріс на 1%, після підвищення на 0,4% у січні-березні.

Настільки значного зростання, головним чином, вдалось досягнути завдяки високому споживчому попиту – витрати населення країни збільшились на 0,9% у порівнянні з попереднім кварталом та на 3,7% у річному обрахуванні.

Капіталовкладення бізнес-сектору зросли на 2,4% у порівнянні з попереднім кварталом та на 9,9% у порівнянні з минулорічними показниками за аналогічний період.

Як повідомляється, темпи зростання економіки Японії у ІІ кварталі перевершили підйом в Сполучених Штатах, який склав 2,6%.

Нагадаємо, МВФ в червні оприлюднив прогнози щодо зростання світової економіки, згідно з яким, цього року очікується дещо вищий рівень зростання ВВП у Японії – 1,3%. Світовий ВВП у 2017 становитиме 3,5%, у 2018 – 3,6%. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло