Український МСБ отримає $10 млн інвестицій від Німеччини

Український МСБ отримає $10 млн інвестицій від Німеччини

Фінансування отримають підприємства, які потребують капіталу для зростання

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) інвестує $10 млн в розвиток малих і середніх підприємств України. Про це повідомляє посольство Німеччини в Україні.

«Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку. Участь Німеччини є сигналом для інших приватних і інституційних інвесторів», – йдеться в повідомленні посольства.

Фонд Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) полегшить підприємствам малого і середнього бізнесу країни доступ до довгострокового фінансування. Фінансування отримає в першу чергу орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, IТ, легка і піщевуая промисловість, а також в підприємства електронної торгівлі та сфера охорони здоров'я.

Фонд орієнтується на малі і середні підприємства, які потребують капіталу для власного зростання і, як показує досвід, створюють багато нових робочих місць.

Німецькі дипломати додали, що є наміри довести капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до $150 млн.

Нагадаємо, у квітні Німецький державний банк розвитку KfW виділив на підтримку українського малого і середнього бізнесу 300 млн евро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті