Компанія-виробник гри Angry Birds виходить на IPO і може бути оцінена в $2 млрд

Компанія-виробник гри Angry Birds виходить на IPO і може бути оцінена в $2 млрд

На отримані завдяки ІРО кошти компанія планує знімати продовження мультфільму про злих пташок

Компанія-виробник гри Angry Birds виходить на IPO і може бути оцінена в $2 млрд
фото rovio.com

Фінська компанія Rovio Entertainment Oy, яка створила мобільну гру Angry Birds, планує вийти на ІРО (initial public offering) вже наступного місяця. Виробник мобільної гри Angry Birds та знятого за мотивами гри фільму може бути оцінений не менш як у 2 млрд, повідомило Bloomberg джерело, знайоме з цим питанням.

Rovio планує розмістити на місцевій біржі акції на суму близько $400 тисяч. Однак остаточного рішення поки що не прийнято, і компанія може і надалі ще якийсь час залишатися приватною, пише видання.

Котирування на біржі допоможе виявити, наскільки інвестори зацікавлені в розважальному програмному забезпеченні. Цього року акції компанії знизилися в середньому на 18%, згідно з даними Bloomberg.

Консультантами з питання IPO для Rovio виступатимуть Carnegie Bank A/S, Danske Bank A/S і Deutsche Bank AG.

За даними видання, дохід Rovio в 2016 році зріс на 34% – до 190,3 млн євро, EBIT склала близько 17,5 млн євро після збиткового попереднього року.

Якщо компанія отримає суттєві надходження від IPO, вона має на меті профінансувати другий фільм за мотивами гри Angry Birds. На екрани він вийде у 2019 році. Касові збори від першого фільму «Angry Birds в кіно», що вийшов у прокат в 2016 році, склали близько $350 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті