Молдова не буде вступати в НАТО – Додон

Молдова не буде вступати в НАТО – Додон

Проросійський президент Молдови виступає за збереження нейтралітету

Молдова не буде вступати в НАТО – Додон
фото Wikipedia

Молдова не буде вступати в НАТО чи будь-який інший військовий блок. Про це заявив президент Молдови Ігор Додон, передає Интерфакс.

«Молдова не повинна брати участь у військових діях ні на заході, ні на сході, ми не будемо брати участь в НАТО або інших військових блоках. Ми нейтральна країна. Молдова не братиме участь ні в яких військових діях або регіональних конфліктах», – заявив Додон на брифінгу в понеділок, коментуючи поїздку на військовий полігон Національної армії Молдови в Бульбоака.

Президент Молдови також запевнив, що не допустить розв'язання нового конфлікту в Придністров'ї.

«Хочу сказати, що в даний час не існує ніяких загроз для дестабілізації ситуації або розв'язання конфлікту. Як президент і Верховний головнокомандувач Збройними силами Молдови я не допущу ніяких дій, які можуть призвести до дестабілізації ситуації», – сказав Додон.

Раніше надійшла інформація зі ЗМІ, що ВМС США побудують в Бульбоака 8 об'єктів, в тому числі соціальні об'єкти і торговий центр. Міністерство оборони Молдови спростувало це повідомлення, зазначивши, що мова йде про грант, освоєння якого ведеться вже 5 років, а не про нову програму будівництва об'єктів у Бульбоака. Ремонтні роботи проводяться в рамках «Глобальної ініціативи операцій з підтримки миру» (GPOI), членом якої Молдова стала в 2012 році.

Додон заявив, що жодного несанкціонованого будівництва чи інших порушень на стадіоні не виявив.

Нагадаємо, наприкінці травня Молдова визнала персонами нон-грата п'ятьох співробітників посольства Росії і видворила їх з країни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло