Лондонський Біг-Бен наступні 4 роки не буде бити у дзвони

Лондонський Біг-Бен наступні 4 роки не буде бити у дзвони

Робітникам, які реставруватимуть архітектурну памʼятку, дзвін може пошкодити слух

Лондонський Біг-Бен наступні 4 роки не буде бити у дзвони
фото pixabay.com

Наступного понеділка Біг-Бен вдарить у дзвін останній раз – а потім замовкне на довгих 4 роки, передає Evening Standart.

На цей час заплановано проведення робіт з реставрації архітектурного комплексу, тому влада прийняла рішення тимчасово припинити щоденний дзвін найбільшого в Британії годинника, аби гучний звук не пошкодив барабанні перетинки працівників, які працюватимуть близько біля нього.

Біг-Бен майже безперервно працював і сумлінно відбивав час останні 157 років. Короткочасні паузи для ремонтних робіт виникали в 2007 році, а перед цим у 1983-1985 рр.

Закінчення реставраційних робіт вежі Elizabeth Tower, на якій розміщений годинник, заплановано на 2021 рік.

«Тривають переговори, щоб забезпечити безпечне середовище для людей, які працюють на будівельних майданчиках. Постійна близькість до курантів буде становити серйозну небезпеку для їх слуху і перешкоджатиме ефективній роботі», – зазначив речник британського парламенту.

Великий дзвін важить 13,7 тонни і відбиває точний час щогодини. Його супроводжують чотири менші дзвіночки, які перегукуються кожні 15 хвилин.

У парламенті запевняють, що подбають про те, аби Біг-Бен дзвонив для важливих національних свят, таких як Новий рік чи Памʼятна неділя. 

Нагадаємо, мер Лондона Садік Хан виступив проти будівництва моста-саду через Темзу, назвавши вартість цього проекту надто дорогою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло