“Укренерго” планує знизити тарифи на 10% у 2018 році

“Укренерго” планує знизити тарифи на 10% у 2018 році

Відповідні розрахунки вже внесені в проект тарифну на наступний рік

“Укренерго” планує знизити тарифи на 10% у 2018 році
Фото УНІАН

ДП «Укренерго» опубліковало проект тарифу на 2018 рік, ключовим пунктом в ньому є зменшення тарифної ставки на 10% в порівнянні з 2017 роком. Про це повідомив глава «Укренерго» Всеволод Ковальчук на своїй сторінці в Facebook.

Ковальчук також зазначив, що новий проект тарифів повинен бути затверджений в НКРЕКП, так як це відповідає процесуальним нормам.

“Укренерго” планує знизити тарифи на 10% у 2018 році
Facebook

«Тариф буде зменшений на 10%, це вперше в практиці нашої компанії і в енергетичному секторі взагалі. Ми можемо відразу запевнити наших користувачів в тому, що зниження тарифів ніяк не вплине на якість наших послуг» – додав Ковальчук.

Також за словами голови «Укренерго», висока вартість електроенергії стримує розвиток промислового виробництва в Україні і знижує здатність до конкуренції виробників. У зв'язку з цим, новий тариф від «Укренерго» передбачає в собі відсутність «додаткових» резервів, але в той же час гарантує повне покриття всіх необхідних витрат.

Про тариф... Проект тарифу Укренерго на наступний рік опубліковано. Ключова річ – ми пропонуємо зменшити його на 10% порівняно з 2017 роком. Це свідома пропозиція, над якою фахівці нашої компанії працювали останні тижні. Ми певні, що зможемо забезпечити високу якість наших послуг, високу надійність передачі електроенергії і високі темпи оновлення основних фондів, використовуючи менше тарифних коштів, незважаючи на інфляцію, зростання заробітних плат тощо. Ми усвідомлюємо, що висока вартість електроенергії стримує розвиток промислового виробництва в Україні і знижує конкурентоспроможність наших виробників, тому запропонована редакція проекту тарифу не містить в собі «додаткових» резервів, але в той же час гарантує повне покриття всіх необхідних видатків, тобто, є збалансованою. https://ua.energy/wp-content/uploads/2017/08/Proekt-taryfu-2018.pdf

Опубликовано Vsevolod Kovalchuk 14 августа 2017 г.

Нагадаємо, 12 липня у приміщенні «Укренерго» співробітники прокуратури проводили обшуки.

«Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція – як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшталт «трансформаторів Григоришина»), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців» – писав Ковальчук на своїй сторінці Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло