В «Укренерго» співробітники прокуратури проводять обшуки

В «Укренерго» співробітники прокуратури проводять обшуки

Про це повідомив директор з комунікацій та міжнародного співробітництва «Укренерго» Михайло Бно-Айріян

В «Укренерго» співробітники прокуратури проводять обшуки
Фото Facebook-сторінка Михайла Бно-Айріяна

У приміщенні держпідприємства «Укренерго» співробітники прокуратури проводять обшуки.

Про це повідомив директор з комунікацій та міжнародного співробітництва «Укренерго» Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці в Facebook у середу, 12 липня, вранці.

Вдягну я, мабуть, чорну краватку сьогодні((( Ну що, в нас обшуки! Схоже, хвиля боротьби з тими, хто намагається змінити ...

Опубликовано Mykhailo Bno-Airiian 11 июля 2017 г.

«Ну що, в нас обшуки! Схоже, хвиля боротьби з тими, хто намагається змінити країну та реформувати застиглі держпідприємства, дійшла і до нас. Людей не пускають на робочі місця, стратегічне держпідприємство паралізовано «всєвідящим оком» Генпрокуратури. Подробиці – згодом», – написав  він.

Пізніше т.в.о. очільника «Укренерго» Всеволод Ковальчук прокоментував на своїй сторінці у Facebook проведення правоохоронцями обшуків у будівлі підприємства.

«Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція – як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшталт «трансформаторів Григоришина»), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців», – написав він.

Не можна сказати, що це було дуже непередбачувано... На третій день після мого призначення тво директора Укренерго в компанії, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші. Потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів. Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція – як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт «трансформаторів Григоришина»), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців. От і зараз. Тільки-но ми зробили те, чого чекає вся країна – почали шлях об'єднання енергосистеми України з Європою, що позбавить нас від електроенергетичної залежності від Росії, тільки я відзвітував, що ми збили з тендерних цін вже понад 6.7 млрд.грн. (І це ціни, затверджені у 2013-2015 роках!!!!), як почалася нова хвиля дискредитації мене особисто та роботи найпрозорішого з державних підприємств. Це точно не пройде, я впевнений у правильності моєї стратегії для Укренерго, я вірю, що часи корупції в цій компанії не повернуться, і що ми приєднаємося наші мережі до європейських. І я довіряю моїй команді. Далі буде.

Опубликовано Всеволодом Ковальчуком 11 июля 2017 г.

Нагадаємо, 7 липня голова компанії «Укргазвидобування» Олег Прохоренко повідомив, що в офісі проходять обшуки співробітники СБУ та ГПУ. За його словами, обшуки були пов'язані з проведенням робіт по інтенсифікації свердловин іноземними підрядниками в особі румунської Tacrom і «Белоруснєфть». 

А 6 липня співробітники правоохоронних органів провели обшуки в офісах групи агропромислових компаній Risoil S.A. Про це повідомив у відео-інтерв'ю на офіційній сторінці в Facebook глава компанії Шота Хаджішвілі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті