У Львові власники літніх майданчиків уже сплатили до бюджету 6 млн грн за оренду

У Львові власники літніх майданчиків уже сплатили до бюджету 6 млн грн за оренду

Минулого року ця цифра склала лише 1,7 млн грн

У міський бюджет Львова з початку року за оренду відкритих літніх майданчиків та малих архітектурних форм уже було сплачено 6 млн грн. Про це пише Дивись.info з брифінгу начальника управління комунальної власності ЛМР Інни Свистун.

«З початку 2017 року за їхню оренду нараховано понад 6 млн грн, що значно більше, ніж аналогічний період минулого року. Торік до міського бюджету за оренду відкритих літніх майданчиків нараховано 1,7 млн грн. Такий ріст пояснюється тим, що була прийнята ухвала, відповідно до якої збільшено орендну плату за відкриті літні майданчики і малі архітектурні форми. Якщо середня вартість 1 кв. м за оренду ОКЕБ для розміщення літніх майданчиків та МАФу у 2016 році була 10,59 грн, то у 2017 році – 51,49 грн», – розповіла Інна Свистун.

Наразі є 435 чинних договорів оренди по відкритих літніх майданчиках. У 2016 році за оренду малих архітектурних форм до бюджету було нараховано 1,2 млн грн, натомість у 2017 році – поки що 368 000 грн, оскільки ще не всі суб’єкти встигли укласти договори оренди.

«За нашими підрахунками, за всю кількість укладених договорів по МАФ надходження мали б становити орієнтовно 2,8 млн грн на місяць», – додала Свистун.

Зазначається, що всього в ухвалі по малих архітектурних формах є 1660 МАФІв, а кількість укладених договорів, згідно ухвали, поки що 127.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло