Пакет «ДТЕК Донецькобленерго» проданий за стартовою ціною

Пакет «ДТЕК Донецькобленерго» проданий за стартовою ціною

Покупцем акцій виступила компанія, що входить до групи СКМ

Пакет 	«ДТЕК Донецькобленерго» проданий за стартовою ціною
Фото: shutterstock

На аукціоні 16 серпня 25% акцій (блокуючий пакет) ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» був проданий Фондом держмайна за стартовою ціною 143,8 млн грн. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На акції претендував один учасник торгів, кроків на підвищення ціни не було.

Покупцем блокуючого пакета акцій виступила компанія Ornex, що входить до групи СКМ.

Заплановані в цей же день аукціони з продажу 25% акцій ПАТ «Донбасенерго» (на «Українській міжбанківській валютній біржі») і 25% акцій ПАТ «Сумиобленерго» (на біржі «Перспектива») не відбудуться через відсутність заявок. З цієї ж причини 15 серпня не відбувся аукціон з продажу 25% акцій ПАТ «Одесаобленерго» на «Українській біржі».

Нагадаємо, раніше Mind писав, що Фонд держмайна України (ФДМУ) оголосив продаж блокуючих пакетів акцій (25%) восьми енергокомпаній – чотирьох енергопостачальних (обленерго) та чотирьох енергогенеруючих. Торги відбуватимуться в середині серпня на біржевих майданчиках у формі аукціонів з підвищенням ціни. Відповідно до відкритих даних, п’ять з цих компаній контролюють структури Ріната Ахметова.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло