Декларація: На Закарпатті нарахували 26 мільйонерів

Декларація: На Закарпатті нарахували 26 мільйонерів

Згідно декларацій сума податку на доходи фізичних осіб склала понад 15 млн грн

За минулий рік закарпатці задекларували понад півмільярдні доходи, серед них 26 осіб володіють сумами більше 1 млн грн. Про це інформує головне управління ДФС у Закарпатській області.

До територіальних органів головного управління ДФС у Закарпатській області громадяни подали 6060 декларацій, з яких 3345 декларацій подано з метою отримання податкової знижки. Загалом закарпатці задекларували майже 525 млн грн доходів, які були отримані у 2016 році.
Згідно з поданими деклараціями самостійно визначена до сплати сума податку на доходи фізичних осіб склала понад 15 млн грн, а військового збору – майже 2,6 млн грн. Наразі до бюджету вже перераховано майже 8 млн 609 тис. грн ПДФО та 1 млн 227 тис. грн військового збору.

Найбільше доходів отримували громадяни від успадкованого чи отриманого у дарунок майна – майже 57 млн грн, інших доходів – майже 31 млн грн, доходів одержаних з джерел за межами України – майже 27 млн грн, надання майна в лізинг, оренду – майже 10 млн грн, інвестиційного прибутку – майже 9 млн грн.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабмін не має наміру ініціювати введення загального обов'язкового декларування доходів і витрат для фізичних осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло