Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
WizzAir ввів послугу бронювання тарифу на 48 годин

WizzAir ввів послугу бронювання тарифу на 48 годин

Заброньовані квитки не можуть бути продані та змінені в ціні

WizzAir ввів послугу бронювання тарифу на 48 годин
Фото Pixabay

Лоукостер Wizz Air оголосив про послугу Fare Lock, яка дозволить пасажирам на 48 годин закріпити за собою тариф, обраний на певний рейс і пакет послуг, повідомляє ЦТС.

Fare Lock доступна на сайті авіаперевізника і може бути використана для бронювання квитка в одну або в обидві сторони для декількох пасажирів.

Заброньовані квитки не можуть бути продані та змінені в ціні. Щоправда за таку послугу треба заплатити 95 гривень з людини, незалежно від того, чи будуть квитки остаточно оформлені.

Дана опція доступна для бронювань, зроблених не пізніше, ніж за 7 днів до дати вильоту. Якщо бронювання не буде остаточно оформлено протягом 48 годин, зарезервований тариф автоматично скасують.

Нагадаємо, минулого місяця WizzAir оголосив, що не буде стягувати з пасажирів додаткову плату за провезення великого розміру ручної поклажі у кабіні літака на всіх рейсах, починаючи з 29 жовтня 2017 року.

Пасажири зможуть брати з собою на борт один предмет ручної поклажі розміром 55x40x23 см. Вартість його провезення включена у вартість квитка. Це відповідає 50%-му збільшенню обсягів багажу, що перевозиться безкоштовно, у порівнянні з попередніми розмірами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті