Квартальний прибуток Cisco не виправдав очікувань експертів

Квартальний прибуток Cisco не виправдав очікувань експертів

Загальний прибуток компанії знижується 7-й квартал поспіль

Щоквартальний прибуток компанії Cisco Systems не виправдав очікувань та прогнозів експертів, що визвало занепокоєність щодо найбільшої в світі компанії, яка займається розробкою та продажем мережевого обладнання. Про це повідомляє Reuters.

Акції компанії впали на 2,5% після закриття торгів у середу

Продовжуючи традиційний бізнес із випуску комутаторів та маршрутизаторів, Cisco, як і інші технологічні фірми, зосередилась на таких високих технологіях, як безпека, інтернет речей та хмарний бізнес.

Галузь безпеки приносила компанії швидке зростання до останніх двох кварталів. Ріст виручки в бізнесі уповільнився до 3% в останньому фінансовому IV кварталі з 16% роком раніше та на 9% – минулого кварталу.

«Бізнес постраждав через уповільнення замовлень Великобританією в ІІІ кварталі, що в свою чергу, було пов’язано із співвідношенням долара до фунта стерлінга», – повідомив головний фінансовий директор Cisco Келлі Крамер.

В той час як прибутки від галузі безпеки в розмірі $558 млн не виправдали прогнозів аналітиків, які очікували $580,5 млн, загальному прибутку Cisco сприяли галузі безпровідних технологій та обробки даних.

Не враховуючи одноразові статті, компанія заробила $0,61 на акцію, що відповідає оцінкам аналітиків.

Cisco очікує, що в поточному кварталі виручка впаде на 1%-3%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло