Уряд збільшив субсидію на тверде паливо

Уряд збільшив субсидію на тверде паливо

Субсидією можуть скористатися сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо

Cередній розмір урядової грошової допомоги після підвищення граничної вартості тонни твердого палива зріс від 2 000 грн до 3 000 грн.

Про це повідомляє TEPLO.gov.ua.

Грошова допомога Уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається виходячи з норми у дві тони на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становив 1 532 грн за тонну.

Такою допомогою можуть скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Після закінчення календарного року, для отримання безповоротної урядової допомоги на придбання твердого палива на наступний період знову потрібно подати документи для призначення субсидії.

via GIPHY

Нагадаємо, що Українці, які не змогли оформити субсидію через відсутність офіційної «прописки», мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла.

Загалом безповоротна допомога оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Але Кабмін пішов назустріч тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло